pomoc drogowa rzeszów

Profesjonalna pomoc drogowa w Rzeszowie i okolicach

Każdemu kierowcy, nawet temu najbardziej doświadczonemu może przydarzyć się na drodze kolizja albo awaria samochodu na autostradzie. W takich sytuacjach nieoceniona będzie fachowa pomoc drogowa. Niestety na polskim rynku niewiele firm oferuje usługi tego typu na wysokim poziomie, dlatego wybór sprawdzonej firmy bywa niekiedy trudny.
Niespodziewana usterka samochodu nie niesie za sobą nic przyjemnego. Dlatego każdy kierowca powinien wiedzieć, co zrobić kiedy auto nagle przestanie działać. Można próbować samodzielnie naprawić samochód, ale często zdiagnozowanie problemu jest zbyt trudne.

Czym dokładnie jest pomoc drogowa?

Pomoc drogowa to nic innego jak firma, która zajmuje się holowaniem i transportem uszkodzonych samochodów. Holowanie na lawecie pozwala bezpiecznie dostarczyć auto do warsztatu, gdzie samochód zostanie w miarę możliwości naprawiony szybko i sprawnie. Warto mieć jednak na uwadze, że zakres pomocy drogowej jest znacznie większy i nie dotyczy tylko lawety i holowania samochodu.

Jaromir Osika, właściciel pomocdrogowa24.rzeszow.pl mówi: „Pomoc drogowa kojarzy się kierowcom głównie z takimi pojęciami, jak np. holowanie i laweta. Tego typu firmy zajmują się jednak również innymi usługami. Kierowca może skorzystać m.in. z takich usług jak: awaryjne odpalanie aut na kabel, dowóz paliwa, wymiana koła, usługi wyciągarką, czy nawet wymiana żarówek. Ponadto w razie potrzeby odwozimy ‚poszkodowanego’ na dworzec czy też do domu, ewentualnie pomagamy znaleźć hotel a także możemy zapewnić samochód zastępczy. Tak więc stwierdzenie, że pomoc drogowa zajmuje się jedynie holowaniem pojazdów jest błędne, gdyż pomoc drogowa to obecnie znacznie więcej.”

Czym charakteryzuje się dobra pomoc drogowa 24 ?

Tak jak w przypadku mechaniki samochodowej najważniejsza jest przede wszystkim uczciwość oraz to, by klient był w pełni świadomy kosztów konkretnych usług, na które się decyduje, podczas kontaktu z pomocą drogową. Dlatego każda profesjonalna firma powinna podawać klientowi cenę za usługę (jaką jest np. holowanie, czy też laweta) przed przystąpieniem do konkretnych działań.

„Czy jest to możliwe, by firma nie znała kosztów wykonania danej usługi i nie potrafiła poinformować klienta odnośnie wyceny? Nic z tych rzeczy. Nie można dać się oszukać. Każda firma posiada konkretne stawki za np. holowanie w obrębie miasta. Przykładem może być pomoc drogowa w Rzeszowie. Przy każdym zleceniu liczba kilometrów może się różnić. Co prawda każdy przypadek jest inny i cena może nieznacznie wzrosnąć np. z powodu holowania samochodu z niesprawnym układem jezdnym, ale mimo tego każdy klient ma pełne prawo i powinien otrzymać odpowiednie informacje podczas pierwszego kontaktu.” – dodaje Jaromir Osika.

Ponadto wypada zaznaczyć, że dobra pomoc drogowa to taka, która dysponuje odpowiednim, specjalistycznym sprzętem a także wykwalifikowanym gronem pracowników. Dobrym pomysłem będzie wybranie tej firmy, która jest najbardziej wyspecjalizowana w swojej branży. Znacznie usprawnia to proces np. holowania samochodu oraz jego naprawy.

Nie zapominajmy także, by wybierać pomoc drogową, która działa na obszarze, na którym doszło do usterki samochodu. Dzięki temu klient oszczędza nie tylko czas, ale także pieniądze. Dlatego jeżeli Wasz samochód popsuje się w okolicach Rzeszowa, powinniście, na przykład, poszukiwać autopomocy wpisując w wyszukiwarkę frazę „pomoc drogowa Rzeszów”, „holowanie Rzeszów”, „laweta Rzeszów”, czy też „pomoc drogowa A4” etc.

laweta rzeszów

holowanie rzeszów

Profesjonalna pomoc drogowa Rzeszów

Pomoc drogowa to jedna z tych usług, która do momentu zapotrzebowania, czyli awarii samochodu na drodze, pozostaje w ukryciu. Jeżeli auto ulega awarii, to dopiero wtedy rozpoczyna się szukanie pomocy. Firm świadczących kompleksową pomoc drogową jest wiele ale trzeba mieć na uwadze, że różnią się standardem i jakością usług. Bardzo często zdarza się tak, że wybranie pierwszej lepszej firmy, z reguły też tej najtańszej, nie należy do najlepszych opcji.

W przypadku awarii samochodu na autostradzie kluczową rolę odgrywa czas, dlatego też profesjonalna pomoc drogowa w Rzeszowie powinna zagwarantować błyskawiczne holowanie i szybką naprawę auta. Profesjonalną pomoc drogową w Rzeszowie znajdziecie na www.pomocdrogowa24.rzeszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *